Najlepsze Gry Z Samochodami Wszechczasów

Wielu z nas oddaje się grom pełnych akcji, aby poprawić swój refleks, a spora część tych pasjonatów powie Ci, że nic nie wzbudza poziomu adrenaliny tak jak dobra gra wyścigowa.

Nawet jeśli nie możesz zmierzyć się z kierowcami na torze wyścigowym w w prawdziwym życiu, nie ma powodu, dla którego nie miałbyś tego zrobić w wirtualnym świecie. Na rynku jest dostępny wielki asortyment gier wyścigowych na PC i konsole, ale my sami postanowiliśmy wyróżnić w naszym artykule te, które zasługują na szczególną uwagę.

1. Burnout 3: Takedown

Jeśli chodzi o wyścigi rodem z salonów gier arkadowych, żadna gra nie osiągnęła lepszego statusu niż Burnout 3: Takedown. Wydany w 2004 roku przez Criterion Games tytuł został ulepszony o nowe funkcje w trzeciej edycji gry.

Tytuł z Criterion Games na PS2 i Xboxa z 2004 roku podniósł rzeź z pierwszych dwóch pozycji w serii, aby zapewnić ciągłe wrażenia. Wiadomo, w Burnout 3 odbywają się tradycyjne wyścigi, ale główną rozrywką dla wielu ciągle są kolizje z innymi samochodami.

W miarę narastania obrażeń możesz w końcu zsumować swój pojazd, a tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną. Mechanik zabijania prosperował w nowym trybie Road Rage, który wymagał od ciebie całkowitej liczby samochodów w określonym czasie.

Burnout 3 był najlepszą opcją przez lata, poprzez możliwość gry w trybie wieloosobowym. Dzięki bombastycznym kolizjom oraz szerokiej gamie trybów gry zarówno solo, jak i multiplayer, Burnout 3: Takedown pozostaje jedną z najlepszych gier wyścigowych zręcznościowych.

2. Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 to niemal najlepsza gra wyścigowa na konsolę Xbox One. Zespół Turn 10 Studios naprawdę wykazał się wielką inicjatywą, która z pewnością zachwyciła każdego fana gier samochodowych. Z ponad 700 pojazdami i bogactwem opcji personalizacji, Forza Motorsport 7 ma prawdopodobnie najbardziej imponujący katalog aut dostępnych w grze wyścigowej.

Ponadto, Motorsport 7 oferuje ponad 30 lokalizacji na całym świecie. Tym, co czyni te lokalizacje jeszcze lepszymi, jest dynamiczny system pogodowy, który wpływa na warunki na torze w nowy i zaskakujący sposób. Jeśli chcesz realistycznej gry wyścigowej na Xbox One lub PC, nie szukaj dalej i wybierz Forza Motorsport 7.

3. Gran Turismo 3

Seria Gran Turismo firmy Sony ciągle pozostaje czołowym wyborem dla fanów motoryzacji w grach wirtualnych. Gra Gran Turismo 3, która została wydana w pierwszym roku działania PS2, była najbardziej realistyczną grą wyścigową, jaką wydano do tamtego czasu. W trybie symulacji gracze stopniowo przechodzili przez różne klasy licencji, doskonaląc swoje umiejętności i odblokowując nowe samochody.

Gran Turismo 3 to jedna z pierwszych gier wyścigowych, która naprawdę sprawiła, że gracza musieli zacząć myśleć o drobiazgach pojazdów. Szeroka gama rodzajów wydarzeń, w tym niektóre niezwykle zniechęcające wyścigi wytrzymałościowe, przyczyniły się do tego, że Gran Turismo 3 jest do dziś uważany za klasyk w dziedzinie gier samochodowych.